about us

TATE International, s.r.o., vydavatel časopisu DSM, pořadatel mezinárodní konference Information Security Summit a odborně-společenských setkání v rámci cyklu Metamorfosa ICT světa, organizátor školení v rámci vzdělávání středního a vrcholového managementu Akademie ICT managementu, autor publikace Průzkum stavu informační bezpečnosti v ČR a na Slovensku (PSIB), v minulosti pořadatel TOP ICT Garden Party na Slovensku a Plesu významných osobností ICT v Praze, vydavatel publikací - příruček manažera.
Akce společnosti oslovují především cíleně zvolenou skupinu středního a vyššího managementu orgánů státní správy stejně jako komerčních organizací, samozřejmě především pracovníků zodpovědných za problematiku informační bezpečnosti.

kdo jsme

Vyberte si co vás zajímá

sliva 2017 2

Časopis dsm small

DSM je odborný čtvrtletník zaměřený na problematiku informační bezpečnosti a ochrany dat. Jeho posláním je přinášet čtenářům aktuální přehled informací a vývojových trendů v širších souvislostech.

VÍCE ZDE...

is2

Konference IS2

XXI. ročník IS2, který se již tradičně uskuteční v Praze. Renomovaní řečníci ze zahraničí i z České republiky přednesou příspěvky k aktuálním tématům a trendům.

Více zde...

ict

Akademie ICT

Systematický cyklus odborných školení, který je zaměřen na řízení informatiky a informační bezpečnosti, řízení investic a projektů v ICT, vývoj a testování systémů pro manažery a certifikace informačních systémů.

Více zde...

metamorfosa

Metamorfosa

Cyklus diskusních a odborně-vzdělávacích setkání nad aktuálními tématy v netradičním prostředí za účasti předních osobností a odborníků.

VÍCE ZDE...

Chcete nás kontaktovat?

TATE International s.r.o.
Hořejší nábřeží 21, 150 00 Praha 5
IČO: 25148125 , DIČ: CZ25148125

phone  Tel: +420 737 215 220
email  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
Back to top