AKADEMIE ICT MANAGEMENTU

Od firemních hodnot ke každodennímu rozhodování v ICT

Školitelé Akademie ICT

back  Zpátky na Akademii...

 

Mgr. Peter Chrenko

chrenkoJe partnerem firmy PwC a věnuje se problematice organizační transformace a řízení lidí. V PwC dříve vedl daňové a právní oddělení. Před nástupem do PwC pracoval 3 roky jako náměstek ministerstva financí a vedl transformaci finanční správy a daňové sekce MF. V roce 2002 integroval firmy Andersen a EY na Slovensku a pak EY řídil jako vedoucí partner do roku 2007. Je přesvědčený, že každá organizace dokáže zvýšit svůj výkon lepším motivováním a řízením svých zaměstnanců a využitím vhodných informačních a komunikačních technologií.

Oto Hausmann

hausmannŘeditel logistiky ve společnosti Datart. Podílel se na mnoha lokálních i mezinárodních projektech v oblastech státní správy, bankovnictví, logistiky a retailu. Dlouhodobě se zabývá vedením pracovních seminářů, krizovým řízením projektů a rozvojem projektových manažerů. Absolvoval certifikaci PMP a externě přednáší projektové řízení na VŠE.

 

Ing. Pavel Hrabě, Ph.D.

Dokončil studia Technické kybernetiky na ČVUT FEL Praha v roce 1989. Po studiích pracoval jako IT analytik ve Fakultní nemocnici v Praze Motole. Dále byl vedoucím pobočky retailové banky a obchodním/marketingovým manažerem několika menších společností. Od roku 1995 pracoval v SAP ČR, zpočátku jako poradce řešení SAP R/3, modulu SD, pak Retail a CRM. Od roku 2007 se specializoval na poradenství v oblasti IT strategií a EA. V roce 2009 začal na VŠE Praha doktorská studia s tématem EA, která dokončil v 2015. V roce 2014 Pavel přešel do BiZZdesign Česká republika, aby se plně zaměřil výhradně na problematiku Enterprise Architecture. V roce 2015 také začal pracovat jako externí poradce Odboru Hlavního architekta eGovernmentu Ministerstva vnitra ČR, v roli hlavního metodika Národní architektury veřejné správy ČR.

Ing. Lukáš Klášterský

klasterskyLukáš Klášterský v současnosti působí v oblasti IT Infrastruktury v Erste group - předního poskytovatele finančních služeb ve střední Evropě. V rámci více než 20 let profesního působení v oblasti IT a Telco má bohaté zkušenosti s poskytováním služeb, realizací projektů a transformací, expertní znalosti trendů. Působil na manažerských pozicích debis IT Services Czech (později T-system), Lucent technologies, Telefonica O2, Česká pojišťovna/Generali Group. V současnosti působí v oblasti IT infrastruktury Erste group.

RNDr. Ing. Petr Kučera

kuceraVystudoval Technickou kybernetiku na VŠSE v Plzni a později Teoretickou kybernetiku a teorii systémů na MFF UK. Pracoval ve Výzkumném ústavu automatizačních prostředků, kde se podílel na vývoji real-time systémů pro řízení elektráren, řízení robotů, vyvíjel specializovaný software pro testování a diagnostiku. Později byl jedním ze zakladatelů společnosti KOMIX s.r.o. kde pracoval 20 let na pozici generálního ředitele. V současnosti působí jako konzultant ve vlastní společnosti POWER PATTERNS, s.r.o.

Ing. Richard Michálek

michalekPůsobil na různých manažerských a technických pozicích v Armádě ČR, konzultantské společnosti i velké nadnárodní korporaci. Soustředí se na praktické použití ISMS, BCMS a bezpečnostních technologií. Své zkušenosti z více než 20 leté praxe nyní uplatňuje jako nezávislý konzultant pro kybernetickou bezpečnost a business continuity.

 

David Pejčoch

pejcochV rámci své profesní historie vystřídal řadu pozic zejména v oblasti pojišťovnictví a bankovnictví. Svou profesní dráhu zahájil v pojišťovně Kooperativa v IT oddělení a postupně prošel různými funkcemi z oblasti pojistné matematiky, Business Intelligence a CRM. Aktuálně je zaměstnán jako konzultant ve společnosti Sopra Steria. V rámci volného času se snaží jednak rozšiřovat své znalosti formou doktorského studia na VŠE Praha, tak i předávat vlastní zkušenosti studentům oboru Znalostní inženýrství na VŠE a MBA oboru Informační technologie na Business Institutu v Praze.

RNDr. Eva Racková, ACCA, CISA

rackovaEva Racková se informačním systémům a jejich bezpečnosti věnuje více než 20 let. 12 let vykonávala funkci CIO pro společnosti KPMG v České republice. Je členkou redakční rady DSM a v současné době pracuje pro Radu pro veřejný dohled nad auditem.

 

 

RNDr. Viktor Seige, CSc.

Profesně se věnuje již více než 12 let řízení projektů, specializuje se na oblasti Business Intelligence a Corporate Performance Management. Úspěšně realizoval rozsáhlé projekty pro přední společnosti především v segmentech Finance, Banking a Industry. Působil na manažerských pozicích ve společnostech Reporters a Ness. V současnosti pracuje pro společnost Raiffeisenbank jako Senior Project Manager. Pravidelně publikuje a vystupuje na odborných akcích. Je držitelem profesní certifikace IPMA Certified Senior Project Manager a je členem řídícího výboru TATE International.

Ing. Pavel Východský, Ph.D.

vychodskyPavel Východský působí již 25 let v manažerských pozicích nejdříve v České pojišťovně a dceřiných společnostech skupiny ČP/PPF a následně ve VZP ČR, kde působil v liniových a statutárních pozicích v oblastech provozu pojištění, restrukturalizace, corporate governance, vyšetřování pojistných podvodů, interní bezpečnosti, interního auditu a řízení ICT. Byl i manažerem nebo sponzorem strategických, transformačních, restrukturalizačních a implementačních projektů. Je členem programového výboru konference IS2. Je externím členem katedry financí a ekonomie Bankovního institutu vysoké školy. Je profesionálním mentorem. V současnosti se zabývá řízením strategických projektů.

 

back  Zpátky na Akademii...

 

Chcete nás kontaktovat?

TATE International s.r.o.
Hořejší nábřeží 21, 150 00 Praha 5
IČO: 25148125 , DIČ: CZ25148125

phone  Tel: +420 737 215 220
email  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
Back to top