is2 small INFORMATION SECURITY SUMMIT

19. ročník prestižní mezinárodní konference o informační bezpečnosti
30.-31. května 2018 Praha

 

2
DNY
V PRAZE

20+
INSPIRUJÍCÍCH
ŘEČNÍKŮ

200+
DYCHTIVÝCH
ÚČASTNÍKŮ


NOVÝCH
KONTAKTŮ

Novinky

  • 22.6.2017 - Fotografie z letošní IS2 najdete ZDE...
  • 1.6.2017 - Záznam přednášky světové kapacity na kyberbezpečnost Seana S. Costigana na konferenci IS2 - Nyní je pro vás dostupná v archivu http://nakit.cz/tv. Přednáška probíhala ve čtvrtek 25. května 2017 od 16:30
  • 30.5.2017 - Děkujeme všem za účast na IS2! Těšíme se na setkání při dalším ročníku, který proběhne ve dnech 30.-31. května 2018

19. ročník konference IS2
30. - 31. května 2018
Praha


Již teď pro vás připravujeme další ročník mezinárodní konference IS2

Vaše případné náměty, návrhy témat, které byste rádi slyšeli na IS2, můžete zaslat na adresu: tate@tate.cz

fotogalerie materialy

program

partneri

rocniky

blue color IS2 2017 - NA CO JSTE SE MOHLI TĚŠIT

 Ve svých příspěvcích se řečníci věnovali zejména klíčovým ICT trendům a vizím s důrazem na informační bezpečnost a kyberbezpečnost. Spektrum přednášek bylo velmi široké – od koncepčních a strategických otázek, legislativního vývoje, po mapování nejnovějších trendů a směrů oboru IT bezpečnosti. IS2 je určen především pro vyšší a střední management finančních a velkých průmyslových organizací a významných státních institucí z ČR a zahraničí.

*Hlavní přednášky byly simultánně tlumočeny z anglického do českého jazyka a naopak.*

Pozvánka na konferenci
pozvanka is2 2017
17 let s IS2
17 let is2

 

blue color PŘÍLEŽITOST SETKAT SE NEJEN S TĚMITO OSOBNOSTMI 

blue color PROGRAMOVÝ VÝBOR

Program pro 19. ročník konference pro vás vybírá řada odborníků

Martin Baroš (Cryptelo)

Nadšený programátor a neúnavný projektový manager. Koodinátor významných projektů v oblasti bankovnictví a finančnictví (Airbank, Wüstenrot).Zaměřuje se na bezpečnost, protože má rád výzvy a nerad se vzdává.

Lukáš Klášterský (Erste Group) - předseda výboru

V současnosti působí v oblasti IT Infrastruktury v Erste group - předního poskytovatele finančních služeb ve střední Evropě. V rámci více než 20 let profesního působení v oblasti IT a Telco má bohaté zkušenosti s poskytováním služeb, realizací projektů a transformací, expertní znalosti trendů. Působil na manažerských pozicích debis IT Services Czech (později T-system), Lucent technologies, Telefonica O2, Česká pojištovna/Generali Group.

Radim Kolář (Medtronic)

Je zkušeným manažerem s více jak 10 letou praxí v oblasti řízení rizik, informační bezpečnosti, oblasti ochrany osobních údajů a IT. Aktuálně pracuje v globálním dodavateli medicinských řešení, ve společnosti Medtronic. Od roku 2014 je v programovém výboru konference IS2. Informačním technologiím se věnoval již při studiu na střední a vysoké škole a příležitostně publikoval v oborových časopisech (Softwarové Noviny) a pravidelně přispíval do webzinů (www.root.cz). Je držitelem certifikace jak pro oblast Informační bezpečnosti (CISM, CRISC), tak i Data Privacy (CIPM/E, CIPM), i z dalších oblasí (ITIL).

Eva Racková (RVDA)

Eva Racková se informačním systémům a jejich bezpečnosti věnuje více než 20 let. 12 let vykonávala funkci CIO pro společnosti KPMG v České republice. Je členkou redakční rady DSM a v současné době pracuje pro Radu pro veřejný dohled nad auditem.

Pavel Východský

Působí již 25 let v manažerských pozicích nejdříve v České pojišťovně a dceřiných společnostech skupiny ČP/PPF a následně ve VZP ČR, kde působil v liniových a statutárních pozicích v oblastech provozu pojištění, restrukturalizace, corporate governance, vyšetřování pojistných podvodů, interní bezpečnosti, interního auditu a řízení ICT. Byl i manažerem nebo sponzorem strategických, transformačních, restrukturalizačních a implementačních projektů. Je členem programového výboru konference IS2. Je externím členem katedry financí a ekonomie Bankovního institutu vysoké školy. Je profesionálním mentorem. V současnosti se zabývá řízením strategických projektů.PARTNEŘI KONFERENCE

Konferenci  is2 small            pořádá  TATE logo

line

Chcete nás kontaktovat?

TATE International s.r.o.
Hořejší nábřeží 21
150 00 Praha 5
IČO: 25148125
DIČ: CZ25148125

phone  Tel: +420 257 920 319
mobile  Mobil: +420 737 215 219
email  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společná Iniciativa osobností z oblasti veřejné a privátní sféry

deklarace

 
Back to top