Martin Hudeček

back  Zpět...

Bezpečnost není dobrá investice, ZATÍM

Bezpečnost není pro investory, VC fondy a samotné startupy tak zajímavá oblast, jak by se mohlo zdát. A to přesto, že jde o téma, které hýbe světem, ovlivňuje geopolitické vztahy, vytváří nová přátelství i nové nepřítele. Týká se každého jednotlivce, rodiny, firmy, města i země. S růstem aktivit, které se odehrávají v digitálním prostoru a jsou pouze někdy spojeny s tím fyzickým, kdy dochází k překreslení všech map a hranic, může být ne tak vysoký zájem překvapivý. Není a na otázku proč není, se zaměřím během mého příspěvku.

Proč bezpečnost jako taková a ani její podmnožina „Cybersecurity“ nefiguruje v žádném žebříčku hot témat pro rok 2019 ve světě startupů a investic? Proč jsou zajímavější témata typu InsureTech, PropTech, MedTech či konkrétní využití AI a robotizace?

Jako reprezentant světa investorů bych rád publiku ukázal, v čem je klíč k rozšíření inovačního potenciálu, který se skrývá ve světě VC investic a startupů a co se musí změnit, aby tento zdroj nových postupů, metodik, technologií a změn jako takových začal celou oblast bezpečnosti více ovlivňovat a posouvat dopředu. A bude i divadlo, neboť jeho smyslem je vizualizace náročných témat a inspirace k myšlení a diskuzi.

Martin Hudeček

hudecek

 

Řídí fond RSJ Tech a investuje do venture kapitálových (VC) fondů zaměřených na technologické projek-ty v raných fázích vývoje (start-up/growth) v regionu CEE a UK. Mezi úspěšné investice patří například Cognitive, Apiary či aktuální unicorn UiPath. Do roku 2017 vedl IT firmu ORBIT. Jako certifikovaný kouč podporuje změny firemních systémů řízení a individuálního leadershipu. Je mecenášem kultury, jako pedagog působí na katedře Produkce, Divadelní akademie.


back  Zpět...

is2 banner bw

Chcete nás kontaktovat?

TATE International s.r.o.
Hořejší nábřeží 21, 150 00 Praha 5
IČO: 25148125 , DIČ: CZ25148125

phone  Tel: +420 737 215 220
email  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
Back to top