Martin Maisner

back  Zpět...

Dvacet let s kybernetickou bezpečností

V průběhu dvaceti let se v právním a kybernetickém prostředí České republiky zcela zásadně měnila podoba boje za kybernetickou bezpečnost, Měnily se subjekt které měly potřebu se chránit, i hrozby, kterých se společnost a různé subjekty obávaly a v neposlední řadě i nepřítel, který za hrozbami stál. Měnil se význam bezpečnosti, její postavení v osobních a bezpečnostních prioritách a také ochota na tuto disciplínu vynakládat prostředky. Vystoupení by mělo s určitým nadhledem komentovat proměny v kybernetické bezpečnosti za posledních dvacet let.

JUDr. Martin Maisner, PhD., MCIArb.

maisner 2019 Advokát a rozhodce. Renomovaný expert v oblasti práva IT, kybernetické bezpečnosti, alternativního řešení sporů a dalších.

Právu IT se aktivně věnuje již od roku 1990. Zároveň má hluboké zkušenosti s rozhodčím řízením jak na národní, tak na mezinárodní scéně. Rozhodoval jako jediný rozhodce, rozhodce nebo předseda rozhodčího senátu více než 200 sporů. Podílí na zastupování před rozhodčími tribunály českých i mezinárodních rozhodčích institucí.

V oblasti závazkového a kontraktačního práva se Martin Maisner primárně věnuje distančním smlouvám, elektronickému právnímu jednání a strategii obchodního vyjednávání v prostředí 21. století v podmínkách vymezených novou legislativou.

Martin Maisner se aktivně věnuje významné publikační činnosti jak v oblasti práva IT, tak v oblasti rozhodčího řízení a to jak formou právních monografií, komentářů k zákonům, tak odborných článků v různých odborných periodikách.

back  Zpět...

Chcete nás kontaktovat?

TATE International s.r.o.
Hořejší nábřeží 21, 150 00 Praha 5
IČO: 25148125 , DIČ: CZ25148125

phone  Tel: +420 737 215 220
email  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
Back to top