Stream

back  Zpět...

 Vážení,

protože si myslíme, že by to byla velká škoda neumožnit Vám vidět a poslouchat významné odborníky na bezpečnost z různých částí světa a protože se snažíme vyslyšet vaše četná přání, rozhodli jsme se  pomocí streamů zprostředkovat hlavní odborný program konference IS2 těm, kteří se nebudou moci konference z různých pracovních či osobních důvodů účastnit. 

Nabízíme Vám, touto cestou, možnost sledovat hlavní dění na IS2 vzdáleně pomocí tří dílčích, k tomuto účelu vytvořených, video streamů on-line, a to za cenu

9.990, Kč + DPH

Pro Váš přístup ke streamům Vám po uhrazení registrační ceny, doručíme link na stránky IS2 2019 - Streaming, vytvoříme vám uživatelské jméno,  vygenerujeme a bezpečnou cestou Vám předáme silné heslo pro váš přístup.

Pro registrované účastníky pak tři dny před konferencí spustíme speciální webové stránky, kde bude možné si nejprve otestovat přístup k dílčím streamům a následně po dobu konání konference IS2 sledovat dílčí on-line přenosy. 

Hlavní prezentace budou přenášeny v HD kvalitě, společně se dvěma jazykovými stopami, a to českou a anglickou ( pokud jsou označeny v programu hvězdičkou). Streaming se týká přednášek konference IS2, netýká se speciálního semináře MZV, na který mají účastníci IS2 vstup zajištěn.

Věříme, že díky streamům Vám neunikne žádná z odborných konferenčních přednášek a že alespoň takto budete moci být s námi.

Pokud máte o streaming zájem, prosíme o zaslání objednávky na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do pondělí 27. května 2019 do 10,00 hod.

S pozdravem

tým IS2 

 

back  Zpět...

 

is2 banner bw

Chcete nás kontaktovat?

TATE International s.r.o.
Hořejší nábřeží 21, 150 00 Praha 5
IČO: 25148125 , DIČ: CZ25148125

phone  Tel: +420 737 215 220
email  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
Back to top