NOVINKY

  • REGISTRACE na NOVY kurz PRAVO a IT OTEVŘENA! Více zde...
  • Ministr zahraničních věcí, Tomáš Petříček převzal záštitu na IS2 2019. Více ZDE...
  • 25.4. 2019 - Kurz Akademie ICT Managementu - Právo IT
  • Kurz Akademie ICT Managementu - Strategie ICT v 21. století II. aneb "Budování hodnoty ICT - Lidé a peníze" v termínu 18. - 19. 6. 2019
  • Právě OTEVŘENÁ REGISTRACE na kurz Akademie ICT- BUSINESS CONTINUITY MANAGEMENT - Praktická příprava na krizové situace – 26.3.2019. Pozvánka ZDE...

Etay Maor

back  Zpět...

Peníze pro nic za nic, stopy zdarma  

Pokud jste někdy četli knihy Sherlocka Holmese (nebo jste viděli sérii nebo filmy), znáte jeho schopnost  -  rychlým skenováním jednotlivce Sherlock odvodit spoustu informací o tom, kde byl, jaká je jeho každodenní rutina, jaké měl aféry, jaké závislosti se snaží skrýt a mnoho dalších poznatků. Čtenářům či diváků to připadá jako magie, pro Sherlocka to je velmi triviální proces analyzy vizuálních stop a informací.
Kolik informací o sobě sdílíme? Kolik dat uniká z našich zařízení? Může nás útočník špehovat jen pomocí volně dostupných stop? Během přednášky se podíváme na neustále rostoucí sadu nástrojů OSINT (Open Source Intelligence) a na to, jak je snadné profilovat cíl, i když nejste Sherlock Holmes. Je to velmi jednoduché  ... uvidíte ...

Etay Maor  

maorEtay je exekutivním bezpečnostním poradcem společnosti IBM Security, kde vede výzkum a zvyšování povědomí o kybernetické bezpečnosti a boje proti podvodům.  Jako bezpečnostní evangelista, Etay pravidelně prezentuje na konferencích různých odvětví, akademického vzdělávání a také je dobrovolníkem pro vzdělávací programy nazvyšování povědomí o kybernetické bezpečnosti. 

Předtím byl Etay vedoucím výzkumných laboratoří společnosti RSA, kde řídil týmy výzkumu a znalostí malware a byl součástí výzkumu nejmodernější bezpečnostních technologií. 

Etay je držitelem bakalářského titulu v oboru počítačových věd a magisterského titulu v oblasti boji proti terorismu a kybernetickému terorismu, byl vyučujícím v kurzu Úvod do kybernetické bezpečnosti a podílel se na tématech kyberbezpečnosti a kyberterorismu v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Ukázka konferencí, kde Etay vystupoval : 2018 RSA Asia AI pro manažera seminářů Cybersecurity, 2017 Georgia State Cyber Security, 2015 Infosec World, 2014 Singapore GovWare, 2014 ISCD Maďarsko, 2014 RSA Asie, 2014 Disruptivní inovace v bezpečnostní technologii (URJC Summer University Course, Madrid 2014) RSA USA, 2014 DCOI (Defensive Cyberspace Operations & Intelligence), 2014 IBM Pulse, 2014 IBM Impact, 2013 RSA Europe, 2013 Rada pro platbu ve Spojeném království, 2013 INSS (Institute for National Security Studies) 2012 APWG, 2012 Technion TCE, 2011 FST Singapur, ITWeb 2010 (S.Africa) a mnoho dalších:

 

back  Zpět...

is2 banner bw

pravni poradna banner

Vyberte si co vás zajímá

sliva 2017 2

Časopis dsm small

DSM je odborný čtvrtletník zaměřený na problematiku informační bezpečnosti a ochrany dat. Jeho posláním je přinášet čtenářům aktuální přehled informací a vývojových trendů v širších souvislostech.

Více zde...

is2 20 let

Konference IS2

Jubilejní XX. ročník IS2, který se již tradičně uskuteční v Praze v nádherných prostorách jimiž kráčela historie. Renomovaní řečníci ze zahraničí i z České republiky přednesou příspěvky k aktuálním tématům a trendům.

Více zde...

ict

Akademie ICT

Systematický cyklus odborných školení, který je zaměřen na řízení informatiky a informační bezpečnosti, řízení investic a projektů v ICT, vývoj a testování systémů pro manažery a certifikace informačních systémů.

Více zde...

metamorfosa

Metamorfosa

Cyklus diskusních a odborně-vzdělávacích setkání nad aktuálními tématy v netradičním prostředí za účasti předních osobností a odborníků.

VÍCE ZDE...

dev mkt ai 300x250.jpg 1

ESET banner duvera

  Partnerská společnost

palo alto logo banner

Back to top